Podkarpackie. Przestrzeń otwartapodkarpackie przestrzen otwarta

Aktualny znak promocyjny Województwa Podkarpackiego został ustanowiony Uchwałą Nr VI/63/11 Sejmiku Województwa Podkarpackiego z dnia 28 lutego 2011 r.


Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego jest podstawowym elementem nowego systemu identyfikacji wizualnej regionu, wdrażanego w ramach obowiązującej od początku 2011 r. strategii kreacji i promocji marki województwa podkarpackiego. Z podstawowymi założeniami tej strategii można zapoznać się tutaj.

Zasady korzystania ze znaku promocyjnego województwa podkarpackiego określa Regulamin przyznawania i posługiwania się znakiem promocyjnym województwa podkarpackiego – „Podkarpackie – przestrzeń otwarta”.

Wszyscy, którym przysługuje prawo do używania znaku promocyjnego, zobowiązani są do stosowania znaku zgodnie z wytycznymi zawartymi w Księdze Znaku.

Cyfrowe wzorce znaku oraz odpowiedzi na pytania związane z jego stosowaniem uzyskać można w Departamencie Promocji i Współpracy Gospodarczej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego, pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regulamin stosowania znaku, wniosek o zgodę na wykorzystanie znaku oraz Księgę znaku można pobrać korzystając z poniższych przycisków:

 

 banerywp przestrzen uzup