layout-wrota-lipiec2014-tlo-pustakostka

promocja.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka 

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

 

Podkarpackie – przestrzeń otwarta

Podkarpackie - przestrzeń otwarta

Obecnie obowiązujący znak promocyjny Województwa Podkarpackiego został ustanowiony Uchwałą Nr VI/63/11 Sejmiku Województwa Podkarpackiego z dnia 28 lutego 2011 r.

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego jest podstawowym elementem systemu identyfikacji wizualnej regionu, wdrażanego w ramach obowiązującej od początku 2011 r. Strategii kreacji i promocji marki województwa podkarpackiego [pobierz].

Zasady korzystania ze znaku promocyjnego województwa podkarpackiego określa Regulamin przyznawania i posługiwania się znakiem promocyjnym województwa podkarpackiego – „Podkarpackie – przestrzeń otwarta” [pobierz].

Podmioty chcące wykorzystać znak promocyjny, a którym nie przysługuje prawo korzystania ze znaku wynikające z Regulaminu, powinny wypełnić i przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. skan wypełnionego i podpisanego Wniosku [pobierz].

Wszyscy, którym przysługuje prawo do używania znaku promocyjnego, zobowiązani są do stosowania znaku zgodnie z wytycznymi zawartymi w dokumencie „Księga marki Podkarpackie. Wytyczne i narzędzia do modernizacji i rozwoju systemu identyfikacji wizualnej. Część A: znak marki”, obowiązującym od 7 sierpnia 2019 r. [pobierz].

Cyfrowe wzorce znaku, odpowiedzi na pytania związane z jego stosowaniem oraz konsultacje projektów zawierających znak uzyskać można w Oddziale komunikacji wizualnej Departamentu Promocji, Turystyki i Współpracy Gospodarczej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego, pisząc pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.