layout-wrota-lipiec2014-tlo-pustakostka

promocja.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka 

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

 

Informacje o konferencji

 baner-web

Odkrywamy Roztocze Wschodnie - I Konferencja Promocji Regionu

25 czerwca 2015 r. Horyniec-Zdrój,

26 czerwca 2015r. Basznia Dolna

 

 

W dniach 25-26 czerwca 2015 roku w Horyńcu-Zdroju i Baszni Dolnej specjaliści z dziedziny marketingu terytorialnego wspólnie z lokalnymi samorządowcami i liderami opinii będą rozmawiać o promocji Roztocza Wschodniego.

 

Konferencja podzielona będzie na dwa bloki tematyczne. Pierwszego dnia, w Horyńcu-Zdroju, o potencjale turystycznym i kulturalnym Roztocza Wschodniego i Ziemi Lubaczowskiej opowie doc. dr Marek Wiśniewski z PWSTE w Jarosławiu i PWSZ w Zamościu. W dalszej części programu odbędzie się dyskusja panelowa „Roztocze Wschodnie – atuty i wyzwania”, którą poprowadzi Krzysztof Nepelski z RMF FM. Wezmą w niej udział samorządowcy oraz przedstawiciele Muzeum Kresów w Lubaczowie i Uzdrowiska Horyniec.

Drugiego dnia uczestnicy przeniosą się do Kresowej Osady w Baszni Dolnej, gdzie specjaliści z branży marketingowej, medialnej i turystycznej będą opowiadać o praktycznych aspektach promocji miejsc. Swoje prezentacje przedstawią: Michał Basiński - Lokalna Organizacja Turystyczna Roztocze, Hubert Gonera - LANDBRAND, Łukasz Habrzyk i Piotr Kuryło – Connective sp. z o.o., Piotr Lutek - Kancelaria Doradcza Synergia, Krzysztof Nepelski - RMF FM, Bartłomiej Walas - Polska Organizacja Turystyczna oraz Łukasz Wilczyński - PLANET PR.

Konferencję zakończy panel dyskusyjny „Podkarpacka część Roztocza - pytania o tożsamość”, moderowany przez Jarosława Górskiego z Best Place - Europejskiego Instytutu Marketingu Miejsc.

 

 

I Konferencję Promocji Regionu „Odkrywamy Roztocze Wschodnie” organizuje:

herb-wojewodztwo-1linia

 

 

Partnerzy:

horyniec lubaczow p-lubaczowski

 

Patroni:

pot

best-place marketing-miejsca

tvp-rzeszow grupa-rmf radio-rzeszow