Miniatura artykułuZ okazji rozpoczęcia kolejnego roku szkolnego marszałek Władysław Ortyl skierował do podkarpackich uczniów, nauczycieli i wychowawców list. Publikujemy go poniżej.

Miniatura artykułuJest już wstępny schemat organizacyjny Szpitala Uniwersyteckiego. Był to jeden z tematów rozmów podczas dzisiejszego spotkania roboczego, które odbyło się w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 1 im. F. Chopina w Rzeszowie. Uczestniczyli w nim marszałek województwa Władysław Ortyl i rektor uniwersytetu prof. Sylwester Czopek z dyrekcją jednostki i kierownictwem oddziałów klinicznych. Gościem spotkania był poseł Andrzej Szlachta.

images/stories/160px_akt/2020/Urzad_min_.JPG Zarząd Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie ogłasza ponownie otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych Województwa Podkarpackiego  w dziedzinie nauki w 2021 r. pn. Organizacja wydarzeń popularyzujących naukę.

Marszałek Województwa Władysław OrtylWszystkim Państwu oraz Wam Młodzi Przyjaciele serdecznie gratuluję i życzę, aby wakacje były czasem odpoczynku, ale także odnajdywania pasji, odkrywania z ciekawością i zapałem sekretów oraz piękna świata, poznawania nowych interesujących ludzi, nowych życiowych dróg oraz, aby był to czas realizacji wielu marzeń, spędzony w zdrowiu i poczuciu bezpieczeństwa - pisze w liście marszałek Władysław Ortyl

Zarząd Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół Specjalnych w Rymanowie-Zdroju.

Serdecznie zapraszamy wszystkich muzycznie uzdolnionych uczniów z całej Polski do wzięcia udziału w drugiej edycji największego w Polsce programu stypendialnego.

Miniatura artykułuZarząd Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych Województwa Podkarpackiego w dziedzinie nauki w 2021 r. pn. Organizacja wydarzeń popularyzujących naukę.

 

Miniatura artykułuUprzejmie informujemy, że Zarząd Województwa Podkarpackiego na posiedzeniu w dniu 9 marca 2021 r. podjął Uchwałę Nr 257/5130/21 w sprawie Regulaminu przyznawania dotacji celowych uczelniom z terenu województwa podkarpackiego w 2021 roku oraz Uchwałę Nr 257/5131/21 w sprawie ogłoszenia naboru wniosków o przyznanie dotacji celowych z budżetu Województwa Podkarpackiego dla uczelni w 2021 roku.

 

Zdjęcie MarszałkaZ okazji Dnia Edukacji Narodowej Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl wystosował życzenia dla pracowników oświaty.

 

Herb Województwa PodkarpackiegoPodkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli wchodzące w skład Podkarpackiego Zespołu Placówek Wojewódzkich w Rzeszowie zachęca do wzięcia udziału w projekcie grantowym pn. Lekcja: Enter – „Podkarpacie Uczy Cyfrowo (II)”