Otwórz/zamknij mapę strony

150120-psstSamorządowcy z naszego regionu po raz kolejny uczestniczyli w noworocznym spotkaniu Podkarpackiego Stowarzyszenia Samorządów Terytorialnych. Uroczystą oprawę  zapewnili uczniowie Szkoły Muzycznej w Dydni, a także Sanocki Chór Kameralny. Życzenia zgromadzonym w Filharmonii Podkarpackiej gościom składali Wojewoda Podkarpacki Małgorzata Chomycz-Śmigielska oraz prezes stowarzyszenia – Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl.

Po wspólnym kolędowaniu na scenie pojawił się Marszałek Władysław Ortyl, który życzenia noworoczne rozpoczął gratulacjami.

 

- Chciałbym pogratulować wszystkim samorządowcom, którzy zostali wybrani na nową kadencję. Jest to ważny z punktu widzenia samorządu moment, w którym rozpoczynamy wdrażanie Regionalnego Programu Operacyjnego. Wszystkie środki, które trafią w tym czasie do województwa, muszą zostać efektywnie wykorzystane. Dlatego dziś to państwu przypada ważna rola pracy na rzecz swoich samorządów. Pozostaje mi jedynie życzyć państwu sukcesów w służbie publicznej, którą pełnicie, gdyż to one staną się świadectwem dobrze spełnionego obowiązku w samorządach. - życzył Władysław Ortyl

W spotakniu wzięli udział parlamentarzyści, wojewódzcy radni, przedstawiciele duchowieństwa, a także samorządowcy wszystkich szczebli. 

 

Michał Mielniczuk
biuro prasowe UMWP

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego